Redakcja

Twórca i właściciel serwisu:

Marcin Kallas (kallas@off-film.pl)

Pomysłodawca serwisu off-film.pl. Grafik, operator, animator. Miłośnik filmu i animacji. Od 5 lat pracuje dla legnickiej telewizji Dami. Od wielu lat zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki w tym od ponad 10 lat jego największe zamiłowanie stanowi sztuka filmowa. W ostatnim czasie do jego twórczych pasji dołączyła także muzyka i od kilku miesięcy uczy się gry na gitarze. Nie wyobraża sobie życia bez tworzenia. Jego życiowym motto jest: marzenia są po to by je realizować.

Redaktorzy:

Ewa Rosłan (roslan@off-film.pl)

Absolwentka historii. Miłośniczka zwierząt (szczególnie kotów), filmu, dobrej muzyki, jedzenia. Introwertyczka, ale jednocześnie osoba otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania.

Sonia Mrozicka (mrozicka@off-film.pl)

Z wykształcenia filolog, z zamiłowania nauczycielka, scenarzystka, fotografka. Od najmłodszych lat miłośniczka literatury, a od niedawna twórczyni, nie bojąca się poruszać aktualnych i kontrowersyjnych tematów, powszechnie uznawanych za tabu.

Kajetan Wyrzykowski (wyrzykowski@off-film.pl)

Student, początkujący scenarzysta, wielbiciel kina każdej klasy. Poza filmem interesuje się szeroko pojętą muzyką, od małego przejawiał zainteresowanie wszelkimi formami sztuki. Człowiek z głową pełną pomysłów, chętny do poszerzania swoich horyzontów. Sam twierdzi, że największą zbrodnią filmu jest nuda – kino musi wywoływać emocje!

Honorata Sasin (sasin@off-film.pl)

Polonistka, dziennikarka,kulturoznawca  i pedagog. Uwielbia książki, teatr, historię sztuki i muzykę Elvisa. W filmie i we wszystkim, czemu się poświęca, poszukuje prawdziwych emocji. Nieuleczalna marzycielka. W wolnych chwilach rysuje. Kocha swoje psy.

Uważasz, że masz dla nas wspaniały temat? Napisz do nas na redakcja@off-film.pl


Jeśli zauważyłeś jakieś błędy w działaniu serwisu poinformuj nas o tym:*

*przed wysłaniem do nas wiadomości sprawdź czy przypadkiem już nad tym nie pracujemy na naszym blogu redakcyjnym.